Recenzie

Čo na výuku hovoria moji študenti? 

JÁN H.

Sára je veľmi pozorná, promptná a koncipuje svoje lekcie presne podľa mojich potrieb, ktoré pochopí rýchlejšie a lepšie ako ja sám. Lekcie s ňou sú pre mňa veľmi efektívne, no zároveň sú uvoľnené a zábavné. Som veľmi rád, že som na Sáru natrafil, ako aj že mala pre mňa voľné miesto, ktorého sa určite tak skoro nevzdám. 😁 Sáru odporúčam z celého môjho slovensko-talianskeho srdca.

BIANKA S.

Oceňujem tvoju tip top pripravenosť a úprimný záujem na zdokonalovaní mojej/našej úrovne taliančiny. Zároveň sa mi páčia kreatívne úlohy a užitočné materiály, ktorými dopĺňaš lekcie. Lekcie nie sú rovnaké ani nudné a pocit, že sa na hodiny pripravuješ ty, motivuje aj mňa 🙂 ďakujem

DOMINIKA S.

So Sárou sa teším na každú jednu hodinu, na úlohy, ktoré dostanem, a čo ma najviac teší je, že cítim, že napredujem. Čo je veľké plus Sára hneď vidí kde to ešte nie je dobré. A jej spätná väzba je vynikajúca, keďže nemám pocit, že cítim tlak, ide na to skvelou formou, že ma motivuje aj keď mi niečo nejde, snaží sa opakovať učivo aby som z toho získala čo najviac. Materiály sú vynikajúco prepracované a úlohy rozmanité. 

RADKA B.

So Sárou sme najprv začínali online lekciami, ktoré boli taktiež skvelé ale z časového hľadiska som sa neskôr rozhodla skúsiť mentoring. A bolo to teda skvelé rozhodnutie! 🙂 Mentoring odporúčam naozaj všetkým, je to úplne iná forma učenia ale myslím, že o to efektívnejšia. Skvelý prístup lektorky, vždy k dispozícií, vždy sa vieme dohodnúť v príprade úloh, ak je niečo náročnejšie a vo všeobecnosti som veľmi spokojná a rozhodne budem naďalej pokračovať touto formou😊

MAGDA J.

Na hodiny se Sárou se vždycky těším. Líbi se mi, jak je Sára vždy dokonale připravená a snaží se ze mě dostat 100%. I když něco nevím, naučila mě to říct jinak, jednodušeji, opisem. Což je pro mě velmi důležité, protože stejně to pak mohu využívat na cestách po Itálii. Také musím velmi ocenit rozmanitost úkolů, které dostávam a cvičím tím všechny složky jazyka – psaní, čtení, mluvení, poslouchání. 

ELIŠKA E.

Sára je výborná lektorka taliančiny, ktorá ma na instagrame zaujala svojimi pekne vypracovanými a oku lahodiacimi príspevkami. Rozhodla som sa s ňou skontaktovať a skúsiť mentoring. Materiály boli veľmi užitočné a vždy som mala niečo na čítanie s porozumením, písomné cvičenia na gramatiku, slovné cvičenia, ktoré som mohla nahrať cez hlasovú správu či precvičenie si písania. Cvičenia boli vyberané veľmi precízne, často hravou formou online. Následne som sa rozhodla prejsť na lekcie konverzačné a takisto ako počas mentoringu dostávam tú najlepšiu starostlivosť a som nekonečne spokojná. Som pokročilou študentkou taliančiny a so Sárou vždy spoločne vyberieme, čo treba zlepšovať a následne na tom spoločne pracujeme. Sára mi takto veľmi pomáha zlepšovať sa v taliančine. 🙂

TERKA M.

Se Sárou se učím italštinu od úplných začátků a jsem velice spokojená. Za tu chvíli co spolu lekce máme mám pocit, že jsem se naučila spoustu věcí a každou lekci cítím, že je můj progres zase o něco více viditelný. Moc se mi líbí přátelská a pohodová atmosféra v hodině a také, že učení se italštiny může být i zábavou, což lekce se Sárou krásně dokazují. Lekce bych doporučila úplně každému. 

MARTIN Z.

Sára je perfektná! Vo všetkom sa dokáže prispôsobiť tak, aby to žiakovi vyhovovalo a urobí to s ľahkosťou. Na lekcie sa človek teší, prebiehajú bez najmenšieho stresu. Dokonale ovláda moderné technológie ako google docs, telekonferenčné aplikácie, takže zdieľanie informácií, obrázkov, videí či obrazovky ide hravo, vo faktúrach je krásny poriadok, počas lekcií v reálnom čase žiak dostáva spätnú väzbu na chyby, ktoré robí. Odporúčam všetkými desiatimi!

RADKA V.

Mentoring so Sárou je proste fantastická záležitosť :)) Keďže som už prebrala v rámci talianskej gramatiky skoro všetko, moja požiadavka bola zameriavať sa viac na rozvoj slovnej zásoby – venovať sa veciam, ktoré by ma obklopovali, keby som v Taliansku žila. A tak sme spolu počúvali podcasty, čítali príspevky na Instagrame či na blogu, púšťali si YT videá. Sára skvele uspôsobila mentoring mojim potrebám a odniesla som si z neho naozaj veľa. Dúfam, že v budúcnosti opäť nájdem priestor vrátiť sa k tomu. Všetkým túto skúsenosť vrele doporučujem 🫶🏻

ADRIÁNA P.

Ďakujem že som Ťa objavila, žasnem aká si mladá a taká šikovná ambiciózna krásnu cestu robíš, mám rad tieto nové pokrokové a moderné metódy učenia, lebo skutočne fungujú, keď si ich človek osvojí a chytí systém..

OLÍVIA P.

Mám rada tvoju organizovanosť a systematickosť, ktorú do celého procesu vkladáš. Vidím, že to máš všetko premyslené a vďaka tomuto ti počas celého učebného procesu plne dôverujem. Oceňujem aj tvoj individuálny prístup- cítim, ako ku každému študentovi pristupuješ podľa jej/jeho osobných potrieb a berieš ohľad aj na študentove požiadavky. Mentoring s tebou určite odporúčam! (:

MAGDA J.

Italštinu jsem se již nějakou dobu učila, ale nevyhovoval mi styl výuky. Pak jsem objevila Sáru, díky jejímu podcastu o Itálii a zkusila jsem její mentoring. A jsem za to pořád velmi vděčná! Velmi se mi líbí všestrannost úkolu, které dostávám – musím doplňovat, psát texty, mluvit a nahrávat, poslouchat a doplňovat. Témata, které Sára volí jsou velmi praktická a individuálně je přizpůsobuje. Také velmi oceňuji, že je Sára velmi důsledná a opravdu vás donutí tzv. přepnout v hlavě do italštiny. Sáru jako lektorku vřele doporučuji.

TERKA N.

Mentoring se Sárou můžu 100% doporučit. Je to profesionálka, ví, co dělá, má svůj plán, ale současně naslouchá mým přáním nebo návrhům na úkoly. Mentoring je tedy opravdu individualizovaný 🙂 A pokud se na nějaký úkol ještě necítím, nenutí mě do něj, takže to není stresující. Sama pracuji jako lektorka a se Sárou jsem moc spokojená! 🙂

ALEXA P.

Mentoring so Sárou ma veľmi baví. Aj keď som sa taliančinu už učila, som veľmi rada, že som sa prihlásila, pretože stále sa učím niečo nové. Páči sa mi ako sú spracované cvičenia, kde si môžem precvičiť taliančinu písomne ale aj ústne. Určite odporúčam prihlásiť sa. 🙂

MAŤA P.

Bez rozmýšľania by som odporučila mentoring každému, kto to myslí s taliančinou vážne. Práve vďaka nemu som urobila najväčší pokrok. Cez týždeň mám kopec času na vypracovanie úloh a každý deň môžem byť v kontakte s taliančinou. Úlohy sú prehľadne spracované a rozdelené tak, aby som si precvičila z každej oblasti niečo. Musím vyzdvihnúť krásne materiály (pdf, videá) s vysvetlením gramatiky. Sára je skvelá učiteľka, trpezlivá a vždy ochotná pomôcť.

LAURA D.

Taliančina a mentoring s Amalo ma veľmi baví. Pripravený meteriál je veľmi kteatívny. Úlohy sú vždy navrhnuté tak, aby som sa naučila niečo nové a zároveň si zopakovala to, v čom som slabšia. Sára je veľmi dobrá a šikovná lektorka. Je flexibilná a vždy sa pozerá na pozreby žiaka. Ak ešte neviete, či s taliančinou začať. Už nemusíte váhať. Stačí sa len prihlásiť 😉 Vrelo odporúčam.

LAURA Ď.

Chcela by som sa ti Sáry v prvom rade poďakovať. Dlho som hľadala niekoho, kto by mi sadol a taliančina pri ňom by mi bola bližšia. No a hneď ako som objavila a komunikovala s Tebou, tak som vedela že tých 12 týždňov určite prežijem. Na všetkých podkladoch a materiáloch si si dávala záležať a PDF-ká sa tak čítali oveľa lepšie. Boli veľmi prehľadné a naozaj máš celý systém postavený veľmi prakticky. Stále si sa snažila všetko poriadne vysvetliť a komunikovať s nami. A aj keď to bolo niekedy kadejaké, motivovala si ma a nikdy si mi nedala najavo že som z toho blbá, alebo že mi to vôbec nejde. Si práveže veľmi tolerantná a chápavá a snažíš sa ísť na veci z rôznych uhľov pohľadu. Si veľmi kamarátska a hovoríš veci na rovinu, čo si vážim. Som rada, že sa delíš o svoje vedomosti a aj napriek hocijakým typom ľudí v tom prosím pokračuj. 

MARKÉTA M.

Sára je opravdu úžasná učitelka. Ochotná, zapálená, vždy se snaží naladit na vlnu studenta a každý týden přijde s něčím novým. 

ZUZKA R.

Sára je perfektná lektorka – lekcie s ňou sú vždy obohacujúce. Na každú lekciu sa pripravuje, má presný plán progresu pre každého účastníka lekcie. Vysoko hodnotím jej prístup a flexibilné prispôsobenie sa možnostiam a požiadavkam účastníkov. 

Lekcie s ňou sú hravé, zamerané na používanie taliančiny. Sára vie motivovať a aj vďaka nej mám taliančinu tak veľmi rada. 

TERKA

Jazykový mentoring se Sárou je zkrátka návykový. Každé pondělí s radostí otvíram google classroom a objevuji, jaké aktivity na mě čekají. Italštinu jsem se už dříve učila ve škole a sama doma, ale až díky mentoringu vidím v italštine nějaký pokrok.

Sára umí připravit aktivity, co baví a tak pro mě nebyl problém strávit s italštinou třeba i 3 hodiny týdně. Navíc je se Sárou skvělá domluva a přizpůsobí plán vaším potřebám. Výsledky mentoringu jsem si mohla nedávno zkusit přímo v Itálií a příjemně mě překvapilo, kolik jsem toho v italštine zvládla :).

LUCIA

Sára je učitelka taliančiny s ktorou sa nenudíte. Oceňujem roznorodé interaktívne cvičenia, zameranie na komunikáciu a osobný prístup. Sárine materiály sú krásne spracované a hodiny šité na mieru. Odporúčam každému a všetkým úrovniam TJ!

JANKA

Sára je skvelý učiteľ, človek a osobnosť. Je ľudská, milá a veľmi trpezlivá, veľmi šikovná čo sa týka prípravy materiálov a vedenia hodiny. Na hodinách sa učíme, rozprávame ale veľa krat sa aj zabavíme 🙂 a tých 60minut prejde vždy extrémne rýchlo. Som veľmi rada že som ju našla a že sa už 1,5roka spolu učíme po taliansky a neprestalo ma to baviť 🙂

DANIELA

Určite by som výuku odporúčila. Hodiny sú totiž veľmi dobre organizované a hlavne hneď od začiatku sme sa pokúšali rozprávať v taliančine a aj keď som robila chyby aspoň si ma opravila a potom vysvetlila čo robím zle.

ERIK
Sára je skvelá lektorka, neveril by som, že učenie taliančiny môže byť také zábavné. Lekcie sú zaujímavé, zároveň náročné a čo je obrovská výhoda – individuálne prispôsobené, takže ako začiatočník cítim značný progres po každej lekcii. Taliančinu so Sárou odporúčam každému, za mňa 5 hviezdičiek.

BEA

Na hodiny so Sárou sa vždy veľmi teším, je úžasná lektorka ktorá s božskou trpezlivosťou a ľahkosťou vie všetko potrebné vysvetliť. Čo ma najviac motivuje je, keď vďaka nej vidím pokroky a aj za tie maličké kroky ma vždy pochváli. Taliančina so Sárou je radosť a každému odporúčam.

MAŤA

Taliančina so Sárou je výborná, dynamická a veselá. Mám rada jej individuálny prístup. Veľa praktických cvičení a domácich úloh ma rýchlo posúvajú vpred. Dnes si už neviem predstaviť utorky a štvrtky ráno o 7,30 bez „Buongiorno Mati, come stai?“

JANKA

Po taliansky som sa začala učiť približne pred trištvrte rokom ako úplný začiatočník. Veľmi ma prekvapilo ako profesionálne si viedla hodiny, a akú trpezlivosť si so mnou mala, a stále máš. Vždy sa teším na ďalšiu hodinu, pretože okrem učiva sa porozprávame aj o bežných veciach vďaka ktorým sa naučíme znova ďalšie slovíčka. Vďaka tebe konečne viac rozumiem budúcim svokrovcom a kamarátom v Taliansku. A talianskym pesničkám. Ak mi niekto povie, že sa chce učiť taliančinu, bez váhania mu na teba pošlem kontakt.

JÁN

Na lekcie so Sárou sa vždy veľmi teším pretože sú zaujímavé, pracujeme s obrázkami, krátkymi videami, s textom, rozprávame sa (teda ja sa snažím rozprávať 😅) a pri tom je Sára veľmi príjemná, milá a hlavne trpezlivá. Taktiež sa mi páči že po každej lekcii dostanem aj „domáce úlohy“ na preopakovanie a na ďalšej lekcii si spoločne prejdeme ako som úlohy vyriešil. Plne sa prispôsobí študentovi a to je podľa mňa ten najhlavnejší dôvod, prečo by som Sáru odporúčil aj ostatným. 

ROBO

Ciao Sára, hodiny s tebou sú perfektné! Každé piatkové ráno sa taliančinou bavím a to je asi najlepší spôsob ako sa naučiť cudzí jazyk. Hodiny si vedieš veľmi profesionálne a prispôsobuješ ich mojej úrovni a môjmu tempu. Páči sa mi ako si vždy nachystaná, že sa veľa rozprávame a že každú moju otázku dokážeš bleskurýchle zodpovedať. Po hodine vždy nové slovíčka precvičujem s talianskymi kolegami e questo è per me il miglior inizio del fine settimena! 🙂

LUCIA

Hodiny taliančiny so Sárou sú TOP. Je neskutočne milá, ochotná a priateľská, s evidentnou záľubou v taliančine ako takej, a tiež v jej výučbe. Obzvlášť mám rada homemade/handmade učebné pomôcky, ktoré osviežia každú hodinu. Pomerne svižne sme sa z mojich nulových poznatkov tohto krásneho jazyka dopracovali ku komunikácií. Za mňa veľké ďakujem. 

JARKA

Taliančina ma očarila a ďalej som sa v tom utvrdila i vďaka Sáre. Niekedy náročné hodiny, na ktorých ma žmýkala, prinášajú osoh… (aspoň myslím). Veľmi chválim opakovanie na začiatku každej hodiny (mne by bolo treba aj 100x). „Koľkého je dnes? Aký je dnes deň?“ GRAZIE MILLE, SARA! BUONA FORTUNA!!

TEREZKA

Sára je opravdu skvělá – profesionálni a přitom hravá! Moc doporučuju!

DOMINIKA

Podľa mnohých ľudí je taliančina ľahkým jazykom a naučiť sa ho by nemal byť žiadny problém. Čo je samozrejme pravda ak má človek dobrého lektora. Inak v žiadnom prípade nejde o jednoduchý jazyk ☝️🤣. Sára Čupecová je lektorka, ktorá dokáže naučiť po taliansky aj úplného jazykového „Taliana“! Fantastický ľudský prístup, príjemné vystupovanie, zrozumiteľné metodické postupy sú cestou ako tento „ľahký“ a krásny jazyk zvládnuť 😇. Ďakujem Sári ☺️