Individuálne lekcie

Na čo sa na lekciách so mnou môžeš tešiť?

Príjemná atmosféra

Moja absolútna priorita je hneď od prvej lekcie vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru na lekciách. Verím, že v takomto prostredí učenie je radosť a výsledky sa dostavia o to rýchlejšie.

Individuálny prístup

Od začiatku spolupráce je pre mňa dôležité pristupovať ku každému študentovi individuálne. Na lekciach sa budeme venovať len tomu, čo skutočne potrebuješ a taktiež sa vždy spoločne dohodneme na pláne lekcií.

Konverzácia

Na našich lekciách budeme veľa konverzovať. Nebudeme čakať na žiaden miľník, jednoducho začneme. Na klasických lekciách sa však môžeš tešiť aj na všetky ostatné aspekty jazyka, ako sú gramatika a slovná zásoba.

Google Disk

Pracovať budeme v Google Disku, na lekciách v Google dokumentoch. Počas lekcie si budeme vytvárať náš vlastný online zošit, ku ktorému budeš mať prístup 24/7.

Domáce úlohy

Po každej lekcii dostaneš domácu úlohu, aby si si nové veci zopakoval/a a utvrdil/a aj sám/sama doma. Úlohy budú rôznej povahy: prekladové vety, videá/podcasty, ale aj gramatické cvičenia.

Se Sárou se učím italštinu od úplných začátků a jsem velice spokojená. Za tu chvíli co spolu lekcie máme mám pocit, že jsem se naučila spoustu věcí a každou lekci cítim, že je můj progres zase o něco více viditelný. Moc se mi líbí přátelská a pohodová atmosféra v hodině a také, že učení se italštiny může být i zábavou, což lekce se Sárou krásně dokazují. Lekce bych doporučila úplně každému.
Terka

Aké lekcie ponúkam?

Predtým, ako si predplatíš celý balíček lekcií, si dáme úvodnú lekciu, na ktorej sa spoznáme a zistíme, či do vzájomnej spolupráce ísť. Táto lekcia sa platí samostatne a je nezáväzná

Všetky lekcie sa predplácajú formou balíčkov, najnižší počet je 5 lekcií. Balíček 5 lekcií má platnosť 2 mesiace.

Online/Naživo

Lekcie prebiehajú buď online, prostredníctvom platformy Google Meet, alebo naživo v centre Bratislavy.

Platba vopred

Lekcie sa platia vopred formou balíčkov. Prvá, úvodná lekcia sa platí zvlášť a všetky ostatné dopredu.

Rušenie lekcií

Ak potrebuješ zrušiť lekciu, daj mi prosím vedieť aspoň 24 hodín dopredu. V opačnom prípade je lekcia účtovaná v plnej sume.

Dĺžka lekcií

Ponúkam dva typy lekcií, buď klasické 50 minutové lekcie alebo 30 minutové konverzácie. Je to len na Tebe! 🙂

Prečítaj si recenzie

Váhaš, či do toho ísť a vyskúšať výuku so mnou? Pozri si, čo na výuku hovoria moji študenti!