Individuálne lekcie

Na čo sa na lekciách so mnou môžeš tešiť?

Príjemná atmosféra

Moja absolútna priorita je hneď od prvej lekcie vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru na lekciách. Verím, že v takomto prostredí učenie je radosť a výsledky sa dostavia o to rýchlejšie.

Individuálny prístup

Od začiatku spolupráce je pre mňa dôležité pristupovať ku každému študentovi individuálne. Na lekciach sa budeme venovať len tomu, čo skutočne potrebuješ a taktiež sa vždy spoločne dohodneme na pláne lekcií.

Konverzácia

Na našich lekciách budeme veľa konverzovať. Nebudeme čakať na žiaden miľník, jednoducho začneme. Na klasických lekciách sa však môžeš tešiť aj na všetky ostatné aspekty jazyka, ako sú gramatika a slovná zásoba.

Google Disk

Pracovať budeme v Google Disku, na lekciách v Google dokumentoch. Počas lekcie si budeme vytvárať náš vlastný online zošit, ku ktorému budeš mať prístup 24/7. Taktiež si budeš môcť vždy skontrolovať svoj predplatený balíček.

Domáce úlohy

Po každej lekcii dostaneš domácu úlohu, aby si si nové veci zopakoval/a a utvrdil/a aj sám/sama doma. Úlohy budú rôznej povahy: prekladové vety, videá/podcasty, ale aj gramatické cvičenia.

Aké lekcie ponúkam?

Predtým, ako si predplatíš celý balíček lekcií, si dáme úvodnú lekciu, na ktorej sa spoznáme a zistíme, či do vzájomnej spolupráce ísť. Táto lekcia sa platí samostatne a je nezáväzná

Všetky lekcie sa predplácajú formou balíčkov, najnižší počet je 5 lekcií. Balíček 5 lekcií má platnosť 2 mesiace.

Google Meet

Všetky lekcie prebiehajú online cez Google Meet. Pred začiatkom lekcií Ti pošlem link, na ktorý sa pripojíš a hotovo! Netreba nič sťahovať.

Platba vopred

Lekcie sa platia vopred formou balíčkov. Prvá, úvodná lekcia sa platí zvlášť a všetky ostatné dopredu. Predplatiť si môžeš koľko lekcií chceš, avšak minimálny počet je 5 lekcií.

Rušenie lekcií

Ak potrebuješ zrušiť lekciu, daj mi prosím vedieť aspoň 24 hodín dopredu. V opačnom prípade je lekcia účtovaná v plnej sume. Zrušené lekcie sa nahrádzajú e-lekciou.

Dĺžka lekcií

Lekcie trvajú 50 minút. Tieto lekcie sú zamerané na všetky aspekty jazyka. Okrem toho však ponúkam aj 30 minútove konverzácie, zamerané čisto na rozprávanie.

Prečítaj si recenzie

Váhaš, či do toho ísť a vyskúšať výuku so mnou? Pozri si, čo na výuku hovoria moji študenti!