Mentoring

Mentoring pre samoukov je program, v ktorom sa učíš sám/sama, ale pod vedením lektora. Vďaka tomu Tvoje učenie bude skutočne efektívne.

 

Ako samouci sme často stratení, kde vôbec začať, ktorý materiál či učebnica je dobrá a ako celé učenie poňať. Nechaj to na mňa, ja už som si to vyskúšala. Viem, čo naozaj funguje, a tak tým už nemusíš strácať čas ty. Dohliadnem na to, aby si sa jazyku skutočne venoval/a, pripravím Ti materiály a aktivity na mieru a ukážem Ti všetky zákutia talianskeho jazyka a talianskej kultúry. 

Tvoje tempo

Nemusíš sa vôbec ponáhľať. Všetky e-lekcie si budeš vypracovávať svojim tempom, toľkokrát týždenne a tak dlho ako budeš chcieť. Stačí, aby si mi úlohy odovzdal/a vždy do dohodnutého termínu.

Google Classroom

Všetky zadania a opravy nájdeš vždy prehľadne v Google Classroom a prístup k nim budeš mať kedykoľvek, aj po skončení spolupráce. Neboj sa ak to nepoznáš, ukážem Ti ako to funguje!

Video-lekcie a prehľadné PDFká

V mentoringu sa môžeš tešiť na prehľadné, mnou vytvorené PDF materiály a taktiež na množstvo video-lekcií nahratých dopredu a presne tak, ako to vysvetľujem na individuálnych lekciách.

Ako to funguje?

01.

Prihláška

Keď sa rozhodneš prihlásiť sa na Mentoring pre samoukov, prvý krok je vyplniť prihlášku. Na základe tejto sa Ti potom ozvem a dohodneme si termín úvodnéj konzultácie.

02.

Úvodné stretnutie

Na úvodnej konzultácií zistím Tvoju úroveň a spoločne si dohodneme spôsob pracovania. Spoznáme sa, aby som Ti mohla úlohy čo najviac prispôsobiť. 

03.

Mentoring

A potom ideme na to! Každý týždeň Ti odo mňa prídu úlohy, PDF-ká s gramatikou, videá na pozeranie, podcasty, pesničky či texty na čítanie, a podobne. Na vypracovanie máš týždeň. Ja to následne opravím a zašlem Ti to naspäť, tak sa budeš môcť pozrieť na chyby a budeš vždy vedieť, čo treba zlepšiť.

04.

Konverzácia

V PRÉMIUM verzii máš v cene aj jednu 45 minútovú konverzáciu za mesiac. Na začiatku spolupráce Ti zazdieľam môj kalendár a Ty si tak budeš môcť zvoliť termín konverzácie na ktorýkoľvek deň, ktorý Ti bude vyhovovať.

Koľko program stojí?

Ak sa po prvom, úvodnom týždni dohodneme na spolupráci, mentoring sa predpláca vždy na 4 týždne dopredu. Aby si však videl/a pokrok, odporúčam mať mentoring min. 3 mesiace. Prvý týždeň mentoringu stojí 22€.

Jazykový mentoring se Sárou je zkrátka návykový. Každé pondělí s radostí otvírám google classroom a objevuji, jaké aktivity na mě čekají. Italštinu jsem se už dříve učila ve škole a sama doma, ale až díky mentoringu vidím v italštině nějaký pokrok. Sára umí připravit aktivity, co baví a tak pro mě nebyl problém strávit s italštinou třeba i 3 hodiny týdně. Navíc je se Sárou skvělá domluva a přizpůsobí plán vašim potřebám. Výsledky mentoringu jsem si mohla nedávno zkusit přímo v Itálii a příjemně mě překvapilo, kolik jsem toho v italštině zvládla :).
Terka
Lektorka francúzštiny
Italštinu jsem se již nějakou dobu učila, ale nevyhovoval mi styl výuky. Pak jsem objevila Sáru, díky jejímu podcastu o Itálii a zkusila jsem její mentoring. A jsem za to pořád velmi vděčná! Velmi se mi líbí všestranost úkolu, které dostávám - musím doplňovat, psát texty, mluvit a nahrávat, poslouchat a doplňovat. Témata, které Sára volí jsou velmi praktická a individuálně je přizpůsobuje. Také velmi oceňuji, že je Sára velmi důsledná a opravdu vás donutí tzv. přepnout v hlavě do italštiny. Sáru jako lektorku vřele doporučuji.
Magda